Korekta tekstów w Premium Content

Korekta tekstów

Korekta tekstu to gwarancja, że treść będzie merytoryczna i poprawna językowo. Te czynniki bezpośrednio wpływają na wizerunek marki i jej content marketing. Content premium to dużo więcej niż bezbłędny tekst. Bogate słownictwo, praktyczne stosowanie zasad interpunkcji, styl dopasowany do potrzeb komunikacji - powierzając nam proofreading i redakcję, zyskujesz teksty najwyższej jakości na rynku.

Wszystkie teksty pisane przez copywriterów Premium Content są poddawane korekcie. Proponujemy również odrębną usługę, jaką jest proofreading tekstów klienta.

Korekta treści na stronę internetową, artykułu na bloga, broszury, a może tekstów SEO? Nasi wykwalifikowani i doświadczeni korektorzy wykonują proofreading z dbałością o każdy szczegół.

Dlaczego korekta tekstów i content marketing to dobre połączenie?

1

Profesjonne treści wpływają
na wizerunek firmy

Co czujesz, gdy podczas czytania artykułu zauważasz literówki lub razi cię monotonny styl tekstu na blogu pełen powtórzeń? Takie błędy potrafią skutecznie odwrócić uwagę od wartościowego przekazu. Korekta językowa Premium Content pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio przygotowana treść ─ starannie opracowana również pod kątem językowym ─ to realny wkład w profesjonalny wizerunek firmy.

2

Proofreading daje świeże spojrzenie
na gotowy content

Długie godziny opracowywania materiału przeglądanego dziesiątki razy i liczne modyfikacje, a podczas prezentacji i tak dostrzegasz błędy językowe? To naturalne, że długa praca nad tekstem zmniejsza czujność mózgu na stylistyczne czy interpunkcyjne mankamenty. Korekta tekstów to świeże spojrzenie, dodatkowa para oczu i dużo większa szansa na wyłapanie błędów, które mogą dużo kosztować.

3

Korekta merytoryczna to maksimum
zgodności z briefingiem

Struktura tekstu, styl, ton, słowa kluczowe ─ nasi korektorzy wiedzą, że content marketing stawia przed korektą szczególne wyzwania. W Premium Content weryfikujemy, czy teksty są zgodne z poszczególnymi elementami briefingu i wprowadzamy odpowiednie zmiany.

4

Decydując się na korektę w Premium
Content, zyskujesz:

  • teksty poprawne pod kątem ortograficznym i interpunkcyjnym,
  • brak literówek (również tych niewykrywanych przez programy do edycji tekstu),
  • teksty o bogatym słownictwie, pełne synonimów, bez powtórzeń
  • treści z poprawnym szykiem zdań,
  • logiczne teksty jednolite pod względem językowym,
  • teksty w trybie śledzenia zmian umożliwiającym ocenę wprowadzonych modyfikacji,
  • content zgodny z oczekiwaniami i opisem zlecenia.